Bns Dauro Suites

Gelegen in de wijk Albayzin in Granada, op ongeveer 10 minuten te voet van de Kathedraal van Granada, Bns Dauro Suites Granada bieden uitzichten op de stad. Als u naar Granada reist voor een ski-ervaring, biedt dit appartement een skischool en een skiopslag.

Het appartement biedt een terras, een zitruimte en een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. Deze accommodatie is uitgerust met privébadkamers. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

Naast self-catering voorzieningen zoals een kitchenette, bieden Bns Dauro Suites gasten een privé-eetruimte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten.

Gasten van het appartement kunnen het centrum van Granada bereiken met een wandeling van 10 minuten en de Carrera del Darro bezoeken, op 200 meter verderop. Bns Dauro Suites liggen binnen 1 km van het Alhambra, en ook binnen handbereik van Museo San Juan de Dios. De accommodatie ligt binnen 16 minuten lopen vanaf Jardin del Carmen de los Mártires. De Paseo de los Tristes bushalte is op 200 meter verderop.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Bns Dauro Suites Granada
Balcon A La Alhambra Morayma
Mobiele prijsaanbieding

Balcon A La Alhambra Morayma

8.8
Fantastisch 22 beoordelingen
25 m van de accommodatie
USD 129 USD 116
per nacht
Home4U Paseo De Los Tristes - Vistas A La Alhambra
Mobiele prijsaanbieding

Home4U Paseo De Los Tristes - Vistas A La Alhambra

9.3
Schitterend 3 beoordelingen
64 m van de accommodatie
USD 250 USD 225
per nacht
Chezmoihomes Mirador De Los Arcos
Mobiele prijsaanbieding

Chezmoihomes Mirador De Los Arcos

8.3
Heel goed 31 beoordelingen
69 m van de accommodatie
USD 272 USD 245
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Federico Garcia Lorca Granada-Jaen
    25 km

    Treinstations

    Granada Train Station
    1,7 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Activiteiten

    • Skischool
    • Wandelen
    • Tennisveld
    • Golfbaan

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Kleedkamer
    • Skiopslagkamer
    • Huishouding
    • Autoverhuur
    • Wasserij
    • Stomerij
    • Tours/Ticketservice

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Zakelijke faciliteiten

    • Fax/Fotokopiëren

    Voor kinderen

    • Babyoppas/ Kinderopvang

    Recreatie

    • Aquapark
    • Vermaak
    • Massage

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek
    • Patio
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000180170003631640000000000000000VUT/GR/106081,ESFCTU0000180170003631880000000000000000VUT/GR/106063,ESFCTU0000180170003632010000000000000000VUT/GR/106076,ESFCTU0000180170003632490000000000000000VUT/GR/106085,VUT/GR/10606,VUT/GR/10607,VUT/GR/1
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Bns Dauro Suites gelegen?
      Bns Dauro Suites is in de wijk Albayzin in Granada gesitueerd, op ongeveer 10 minuten te voet van de Kathedraal van Granada.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Bns Dauro Suites?
      Populaire plekken in de buurt van Bns Dauro Suites zijn onder andere Jardin del Carmen de los Mártires, de Kathedraal van Granada, het Alhambra.
    • Hoeveel kost het om bij Bns Dauro Suites te verblijven?
      Een overnachting in Bns Dauro Suites kost €72.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Cafe Bar El Candil en El Trillo Resturante restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Bns Dauro Suites?
      Bij Bns Dauro Suites kunnen gasten gebruik maken van een keuken uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een broodrooster.
    • Voldoet het appartement aan de eisen van zakenreizigers?
      Het appartement heeft een aantal faciliteiten voor zakenreizigers, waaronder een fotokopieerapparaat.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Federico Garcia Lorca Granada-Jaen
    25 km

    Treinstations

    Granada Train Station
    1,7 km

    Bezienswaardigheden

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Bns Dauro Suites Granada

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten